بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 25

1,088 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٦٬١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا166متشطبه بخصم54%للكاش بجاردن خاصه+حمام سباحه

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٥٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فيلا265م بسعر لقطه جاردن+حمام سباحه خاص

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٣٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٦٥٠٬٠٠٣ جنيه

    ستاندالون استلام فوري بالتجمع الاول بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في كمبوند ساكن بالكامل باقساط

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ٩٩٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٩٦٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنرفيلا للبيع طابق واحد موقع مميز في ماونتن فيو

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف استلام فوري في ماونتن فيو اكزيكتيف

    Fortune Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكزاكتف, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٤ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٦٥٠٬٠٠٢ جنيه

    ستاندالون استلام فوري بالتجمع الاول بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٦٥٠٬٠٠١ جنيه

    ستاندالون استلام فوري بالتجمع الاول بمقدم مميز

    Momentum logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة ونادرة فيلا مستقلة للبيع فى بالم هيلز

    KAMF logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – فيو النادي

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل دفعه مقدمه - جاردن فيلا كورنر - موقع مميز

    clear scope logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٤٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | فيلا المستقلة (Type M) بقلب PHNC

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في موقع مميز سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ٩٨٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا متشطبة تطل علي مساحات خضراء وبحيرة ب اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون مميزه للبيع بكمباوند كريك تاون

    Ring Road Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في تلال ايست تطل علي البحيره بافضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٢٤٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك ڤيلا كورنر استلام فوري اطلالة مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 594م فيو ماين بارك موقع مميز

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون فيلا للبيع سيتى جيت - استلام فوري

    TREX logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٥٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في هايد بارم فيلا كلاسيك ب ارخص سعر

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٠٥٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٣٧٤٬٩٩٩ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو هايد بارك | ٢٨٧م

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري تشطيب الترا سوبر لوكس امام جاردن8

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لا نوفا فيستا, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤١٨ متر مربع

    ٦٤٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر جاردن فيلا-موقع مميز-ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر مميز و اقساط تصل إلى ١٤ سنه

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…