بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 24

1,088 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ١٩٬٢٣٣٬٧٥٠ جنيه

    احسن سعر لفيلا جاهزه للتسليم في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٨٤٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا بجاردن-لوكيشن مميز في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا فيلا 405م لوكيشن مميز في ازار

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٥ متر مربع

    ٩٥٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٨٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون ماونتن فيو 1.|موقع مميز وسعرمغرى

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ماونتن فيو 1.1 | فيو اللاجون

3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في التجمع لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا متشطبه 5%مقدم فقط ب جولدن سكوير بالتجمع

    متصدر

    GCR Developments logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله مميزه في زيد ايست بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخره للبيع بمقدم 5% و قسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا3طوابق دابل فيو+حمام سباحه باقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٬١٣٦٬٨٥٩ جنيه

    فيلا مباشرة على الحديقة الرئيسية استلام قريب

    Do estate logo image

3

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٢٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4 غرف نوم استلام سنه في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٨٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٩٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في "كريك تاون"موقع وفيو مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف | كريك تاون | تصميم عصري

    Good Vibe Homes logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – بارك فيلا+ حديقة 35 م² |اقل من سعر السوق

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في موقع مميز استلام سنه في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | جاهزة للسكن أقل من السوق

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه للبيع ستاندالون قسط فى كمبوند سعاده

    Sonic For Real-Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٧٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا استلام فوري تشطيب فاخر في قطامية جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع – VGK | موقع مميز

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في اوريجامي تاج سيتي استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر للبيع في تاج سيتي استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 5%مقدم و اقساط على اطول فترو سداد

    Square real estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٢٩١٬٣٠٤ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سعادة - القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…