بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في سيتي جيت, صفحة 2

129 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كواترو فى كمبوند سيتي جيت بدور بنتهاوس

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣١٬٢٠٥٬٢٣٥ جنيه

    فيلا ٣٢٥م جاهزة بإطلالة مفتوحة في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٩٤٦٬٧٢٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع في سيتي جيت أفين

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    3

    ٤٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك كواترو نصف تشطيب مميزة للبيع في سيتي جيت

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٨٢٦٬٨٨٠ جنيه

    فيلا كواترو جاهزة للسكن للبيع في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري مطلة على ملعب الجولف في سافاير سي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١١٠٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق فيلا مستقلة صف اول جولف 700م

    TPV logo image

3

    3

    ٧١٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف مميزة للبيع في سيتي جيت

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لفيلا - مباشره علي حديقه كبيره - فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٢٥٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة في سيتي جيت أوبال

    Premier Property logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬١٦٩٬٥٠٠ جنيه

    توين هاوس460م للبيع في سيتي جيت - بالتقسيط

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزة في كمبوند سيتي جيت مرحلة Sapphire

    Arabia For Real estate logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك فيلا مستقلة في مشروع سيتي جيت

    Arabia For Real estate logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٠١٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا للبيع في "سيتي جيت" الديار القطرية | ا

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة فيلا مستقلة سيتي جيت موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الصف الثالث على ملعب غولف - موقع مميز للغاية

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو جاهزة للسكن للبيع في اوبال سيتى جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٨١٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا للبيع في سيتي جيت – فيو رائع بسعر مغرى

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو جاهزة للاستلام بموقع مميز سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر مساحة أرض فيلا كواترو بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للمعاينه بموقع مميز جدا

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز وعلى بُعد خطوات من ملعب الجولف

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (كواترو فيلا) للبيع | سيتي جيت

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع