عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سراي, صفحة 36

982 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 451 الف امتلك شقة 124م فى كمبوند سراى

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٣٤٬٨٥٠ جنيه

    إيلان سراي! منازل أنيقة ذات قيمة استثنائية

    Remax 360 logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان فيلا بالقسط ع12سنة في اميز مرحلة في سراي

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب المستقبل واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٤١٬٨٢٧ جنيه

    شقة للبيع فى قلب المستقبل واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر غير مسبوق فيلا 212م+جاردن 48م بفيو ع club !!

    Bright logo image

3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ف سراي القاهرة الجديدة-مقدم600الف

    Closer logo image

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٦٢٬٣٠٢ جنيه

    شقة للبيع في سراي إيلان | نصف تشطيب | موقع مميز

    Beltone logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سراي 167م بجاردن 140م استلام فوري

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 129م في كمبوند سراي بسعر مميز جداا

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣١٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 212م بفيو مميز للبيع بأقساط 12سنة-ايلم تري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بمقدم 450,000 و اقساط علي 12 سنه في سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر فالقاهرة الجديدة استلام قريب - 3 غرف

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م في سراي s2 استلام فوري فيو لاند سكيب

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٨١٬٧٠٨ جنيه

    شقة في مرحلة الان سراي 157م الدور التالت بالتقسيط

3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م في سراي فوري دور تاني مرحلة s1

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3غرف في كمبوند سراي بجار

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172م للبيع كمبوند سراي جاهزة للمعاينة والسكن

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م في سراي فوري دور تاني مرحلة s1

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3غرف في كمبوند سراي استلام فوري

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 182م في كمبوند سراي فيو هب بسعر مميز من المالك

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف بكمبوند بخصم 50% سراي قسط ع 12سنه

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن+جاكوزي في كمبوند سراي فوري

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في سراي استلام فوري تاون هاوس كورنر 160م

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 156م للبيع بجوار مدينتى بخصم كاش 50%

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع