عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سراي, صفحة 32

975 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٨٬٥٤٠٬٩٧٤ جنيه

    شقة فى قلب المستقبل بفيو مفتوح واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٥٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٤٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصة للبيع في كمبوند سراي (Sarai) ايلان

    Better Estate Investment logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٤ جنيه

    شقة 3غرف فمرحلة Essa في سراي sarai بخصم كاش 50%

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م 3غرف استلام فوري متشطبة بالكامل في سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة على النادي للبيع في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك S فيلا 212 م, 3 غرف في كمبوند سراي بأفضل سعر

    Strive Reality logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة3غرف اميز لوكيشين بالقرب من مدينتي خصم50%

    Closer logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا بحري بالقسط باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع كاش و استلم الان فيلا جاهزة امام مدينتي سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 166م (جاهزه للسكن الفورى ) فى سراى امام الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٥١٢٬٧٥١ جنيه

    اقل سعر اس فيلا في سراي استلام فوري بمقدم و اقساط

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٣٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٤٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام سنه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي بأقل سعر في القاهرة الجديدة

    Conquer Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سراي استلام فوري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اقل سعر فيو لاند سكيب واستلام فوري

    Smart Step logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم50% امتلك شقة 3 غرف ف المستقبل سيتي

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب المستقبل واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٨٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥١٤٬٢٧٠ جنيه

    باقساط تصل الى 12 سنه احجز وحدتك وحدتك باقل مقدم

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٤١٬٨٢٧ جنيه

    شقة للبيع فى قلب المستقبل واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٢٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس بخصم 40% فى قلب المستقبل

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٦١٢٬٥١٣ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة مائية مباشرة في راي فيوز سراي

    Next Door Consultancy logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٧ جنيه/متر مربع