عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سراي, صفحة 37

982 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في كمبوند سراي بحديقة 140م فوري

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٧٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في سراي بجاردن 160م متشطبة بالكامل

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن ريسيل متشطب في سراي – استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي - إطلالة مفتوحة واستلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164م في سراي S2 استلام فوري

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة أرضي بجاردن في سراي S2 بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سراي - مرحلة Cavana

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٠٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سراي - مرحلة S1 بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٣٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي - إطلالة مفتوحة واستلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| ارضي بجاردن 166م سراي اقل سعر متشطبه 3br

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٢١٨٬٦٠٤ جنيه

    فيلا للبيع في سراي المستقبل سيتي بالتقسيط اقل مقدم

    Held Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٤٤٬٢٠٧ جنيه

    شقة 126 متر بالتقسيط علي 12 سنة باقل مقدم

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٢٨٬٥٤٩ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بالتقسيط علي 12 سنة مقدم 10 %

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٢٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٤٧٦٬٩٠٩ جنيه

    شقة3غرف للبيع في سراي بالتقسيط بمقدم 10 %

    Held Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٧٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٨٬٣٥٣ جنيه

    شقة3 غرف للبيع في سراي - المستقبل سيتي

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٢٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو Rai متشطبة للبيع في سراي فوري 164م

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري في سراي متشطبة بالكامل + جاردن 160م

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في سراي، القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سراي s1 استلام فوري مساحة 169م برووف

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع ريسيل في سراي باقساط-استلام فوري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٦٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٬٧٤٠٬٧٣١ جنيه

    للبيع شقه 150+106جاردن متر 3 غرف في سراي

    Creative Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا 237 كافانا كورنر اقل سعر مقدم فيو لاجون

    La Costa For Real Estate logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٦٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٧٬٠٤٩٬٦٣٣ جنيه

    استلم فيلتك الان بمقدم 10% في كمبوند سراي

    Creative Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٧٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٠٬٢٧٨٬٠٦٤ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند سراي بموقع متميز

    Smart Assets Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن(2 طابق+روف+حديقة+حمام سباحة)بجوارمدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع