عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سراي, صفحة 18

975 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١١٬٤١٣٬٠٠٠ جنيه

    اس ڤيلا سعر موقع مميز في مرحله شيا - سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زد فيلا للبيع في سراي أقل من سعر سوق بمليون جنيه

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في سراي في اس 1 بافضل فيو ومش مجروحه

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٢٦٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سراي مدينة مصر-للبيع اقل سعر شقة 169م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بخصم 50% بجوار مدينتي مباشرة

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف بحديقة كبيرة متشطبة بالكامل موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع توين هاوس للبيع بكمبوند سراي من المالك

    Sonic For Real-Estate logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٥٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا سراي استلام قريب موقع مميز أقل مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥١٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري برايم لوكيشن في كمبوند سراي

    Strive Reality logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٥٢٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بخصم 35% فيلا 3ادوار فى كمبوند سراى

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ساراي باقل سعر في مساحه ارض كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دور اول 3 غرف نوم للبيع - سراي موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر استلام قريب في سراي موقع مميز جدا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٧٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بأقل سعر فيو رائع - امام مدينتي

    متصدر

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز للغاية بإطلالة على حمام سباحة -سراى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى بموقع مميز في كومباوند سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو تحفة على لاندسكيب شقة 165م استلام فوري بسراي

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٤٢٩٬٥٨٥ جنيه

    دوبلكس أرضي بحديقة ١٢٠ متر علي أكبر لاندسكيب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سراي – موقع مميز وسعر لقطة

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧١٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر مساحه في سراي 182 متر دور متكرر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع استلام فوري في كمباوند سراي 182م

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دابل فيو في كمباوند سراي – مرحلة Elan

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٧١٬٨١٧ جنيه

    شقة ارضى 3 غرف بمقدم و اقساط فى سراى

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٨٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بمقدم 665,664 واقساط حتى 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٧٩ جنيه/متر مربع