عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سراي, صفحة 21

975 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري (شمالي) بالفرش جاهزة للاستلام في سراي S2

    Susqual Management logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خصم الكاش 35% فيلا في سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٦٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٤٬٦٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام 2027 بمقدم 10% في سراي

    Adviser Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه Ready to Moveريسيل للبيع في كمبوند سراي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون في سراي المستقبل سيتي خصم الكاش 50%

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٩٬٥٠٨٬٢٠٠ جنيه

    فيلا استلام 2027 بأقل سعر في سراي

    Adviser Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ٩٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام 2027 بأقل سعر في سراي

    Adviser Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٣٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ١٤٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام 2027 بمقدم 10% في سراي

    Adviser Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١١٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خصم الكاش 47% ستاند الون في سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    خصم الكاش 47% تاون هاوس في سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تشطيب مودرن الترا سوبر لوكس فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.07مليون شقه بجوارAUC و فيو ع السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف برايم لوكيشن بجوار مدينتي

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٠٢٣٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات + امتلك فيلا في سراي

    Adviser Real Estate logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 130م بفيو مميز للبيع في سراي بخصم كاش

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي

    Beltone logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بخصم 50% في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٢٧٬٣٣٠ جنيه

    شقة كورنر اقل مقدم واقساط - موقع مميز فى سراى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٣١٬١٠٥ جنيه

    شقة كورنر - باقساط فى سراى اقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٠٢٣٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% فيلا للبيع في سراي بأقساط حتي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% شقة في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٣٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٣٥٬٧٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف بحديقه خاصه 200م ف سراي قسط ع12سنه

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس الترا سوبر لوكس للبيع في سراي

    Gold Routes logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في سراي في المستقبل سيتي بخصم الكاش 50%

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع