عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 45

17,147 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري لوكيشن لقطة في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيلا بسعر للقطة في ذا مارك

    Rakar Investments logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع لوكيشن مميز على اللاجون دايركت

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه بجوار النادي الاهلي بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن لوكيشن مميز جدا بارخص سعر

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 155 م بحري برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لقطة للبيع في ماونتن فيو iCity التجمع

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    5لوفت 3 غرف | حديقة خاصة | ديستريكت

    Good Vibe Homes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١١٣٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف فيو لاندسكيب ريسيل في ايستاون سوديك

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200متر للبيع فيو لاندسكيب مباشرة في باتيو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا ريسيل للبيع استلام سنه فى موقع مميز جدا

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | دبل فيو على لاند سكيب | استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف لوكيشن مميز استلام فوري في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 173م فيو لاجون برايم لوكيشن متشطبه

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس 280م - استلام فوري | تشطيب 80%

    Brick Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع باقل مقدم فى تاج سيتى بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٧٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م +100م حديقه في التجمع الخامس

    Creative Real Estate logo image

3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة للاستلام في ستون ريزيدنس بسعر مميز

    clear scope logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب كامل موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطب بالكامل أقل مقدم مع المراسم اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٩٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت في احسن لوكيشن وبسعر مميز

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري سلم داخلي 3غرف في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ديستركت 5 مراكز جاهزه للسكن بخطه سداد مميزه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ذات فيو مميز في مراكز ديستركت 5 جاهزه الاستلام

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٣٥٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ديستركت 5 بموقع متميز اقل مقدم جاهزه للسكن

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع