شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 68

12,042 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في تاج سيتى زون تى بارك ريزدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سيتي بالقرب من المطار وبمقدم5%فقط

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن بالباتيو اورو بافضل سعر فيو فاونتين

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في تاج سيتي زوون تي متشطبه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م تشطيب كامل باقل سعر في ادريس ايست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في تاج سلطان استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كامله التشطيب فى تاج سلطان استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب فاخر في تاج سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188 متر كورنر استلام فوري لوكيشن مميز

    MD Signature logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في تاج سيتى استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦١٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل بمطبخ وتكييفات

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في تاج سيتي متسلمه موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف ريسيل بحري متشطبه شاملة الجراج-ادريس ايست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٣٤١٬٧٥٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بمقدم و اقساط و مساحه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الاول التجمع الخامس

    Property Network logo image

    شارع عمر بن عبد العزيز, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٢٥٬٥٦٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب بأقساط حتى 2030 في District 5

    Next Door Consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اميز وحدة بتاج ستي 149م بفيو جادن مفتوح

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٩٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في بالم هيلز استلام فوري

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطاميه كريكس شقه ٢٢٥ متر فيو مميز علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    دوبلكس بجاردن للبيع في SODIC فيليت | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم متشطبه بالكامل في تاج سيتي بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦١٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بارك ريزدنس موقع مميز للغايه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٠م ارضي كورنر+حديقة ١٩٢م سوبر لوكس بأقل سعر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري للبيع كمبوند PATIO ORO لافيستا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيتي جيت بموقع مميز فى الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٦٬٦٤٧ جنيه/متر مربع