شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 465

11,731 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع خطوات من شارع التسعين الجنوبي

    Envigo Real Estate logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - بيت الوطن، القاهرة الجديدة 172م

    Bond & Key logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع جاهزه للمعاينه داخل ستون بارك

    Oaks Real Estate logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 160م بكمبوند أكاسا ميا– تقسيط حتى 9 سنوات

    The Icon Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الحى التالت التجمع الخامس

    Q VISION logo image

    الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل شقة متشطبه دور متكرر / فيفث سكوير

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي بحديقة خاصة للبيع بيت الوطن التجمع

    Bond & Key logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري للبيع بأقساط - الباتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في بالم هيلز نيو كايرو - كمبوندات التجمع الخامس - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٩٬١٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه للبيع موقع وفيو متميز بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م بالنورث هاوس خطوات لطريق السويس تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل-باتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٢٧٬٧١٦ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Aqar Share logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 420 متر سوبر لوكس اول سكن مطله علي حديقه

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و افضل لوكيشن شقه 210متر Sodic eastown

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ماونتن فيو اي سيتي نيو كايرو بسعر لقطه

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة لاستلام ف ارقى كمبوند فيو مميز-تاج سيتي

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في villette sodic قلب جولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي زون تي - 230م

    Bond & Key logo image

3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٢٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك في اميز احياء بيت الوطن

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٤٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٧٢٬٥٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان في اميز احياء بيت الوطن

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٤٤٤٬٤٤٤ جنيه

    بنتهاوس جاهز للاستلام بتشطيب كامل – VGK

    We Comm logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكشين استلام فوري في الباتيو 7 la vista

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا افينيوز ثلاث غرف بسعر مميز جدا

    Premises logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في mountain view icity جاهزة للاستلام

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بالنورث هاوس بدون دفعات سنوية وقسط عل 60 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع