شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 469

11,731 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الباتيو اورو بسعر وموقع متميز

    Smart Assets Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3/4 تشطيب بخصم 40% /اقساط -تريو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 197 م + حديقة 65 م القاهرة الجديدة

    RE/MAX Avalon logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٦٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند فيليت "سوديك" بموقع مميز

    Remax Style logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في تاج سيتي - كمبوندات التجمع الخامس - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٢٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160م2 بكمبوند تاج سيتي

    Remax Style logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٢٧٬١٧٥ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي مرحلة شاليا فيو على الطبيعة

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م استلام فوري للبيع ريسيل - ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافيستا الباتيو اورو التجمع بسعر قليل

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٥٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي 170م

    Bond & Key logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيت الوطن الحي السادس

    Remax Station logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٤٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    169م ارضي بحديقة على الفيو زون مباشرة تقسيط 48 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة170م للبيع ريسيل استلام فوري ماونتن فيو اي سيتي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ف بالم هيلز نيو كايرو فيو لاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع باقساط علي 12 سنه بجوار هايد بارك

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس تشطيب خاص تطل علي النادي بالمطبخ

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٨٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف التجمع الخامس _ بيت الوطن

    Smart Assets Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٣٬٦٩٩ جنيه/متر مربع