شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 462

11,731 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل 130م للبيع في دار مصر الأندلس

    Elshams Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل - جايد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة للبيع – دار مصر الأندلس-المرحلة الثانية

    Better Estate Investment logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 179م متكرر ثلاثة غرف بكمبوند سنشري سيتي للبيع

    Amlak akareya logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٣٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف وناني بمساحه كبيره مميزه للبيع بفيو رائع

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬١١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك ڤيو 2 استلام 2026

    Home Destination logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٣٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري متشطبه سوبر لوكس موقع رائع

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة٣غرف نوم مع غرفة ناني وإطلالة على البحيره

    ERE logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٩٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في موقع متميز في بيت الوطن التجمع الخامس

    Utopia logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة متشطبة في كمبوند سوديك فيليت امام ميفيدا

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م استلام فوري بيت الوطن التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل وعلى اطول فترة سداد فى التجمع

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – نصف تشطيب

    Better Estate Investment logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٩٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الأندلس – المرحلة الثانية

    Better Estate Investment logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في كمبوند ذافيو واتر واي

    Realpals Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب مميز للبيع بفيو بوول في ميفيدا افينيوز

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لوكيشن مميز 3غرف نوم باقل سعر في الماركت

    ERE logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و افرش على طول بنتهاوس اول سكن و تكملة اقساط

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٨٦ متر مربع

    ٦٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف نوم لوكيشن مميز فيو علي البحيره

    ERE logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه للبيع في ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مرحلة لاجوون برايم لوكيشن بحري

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت كمبوند بالتكيفات و استلام فوري

    Premises logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في دار مصر الاندلس

    Better Estate Investment logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (متشطبة )جاهزة للاستلام في الباتيو اورو

    Realpals Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردين للبيع في فيليت اقل سعر متشطبه

    Premises logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع