شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 452

11,731 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سيادية مستقلة للبيع | قلب ميدان أحمد شوقي

    Harris Estates logo image

    موراي, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند قطامية كريكس - القاهرة الجديدة

    ElGammal real estate logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن في كمبوند اكاسيا التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٣٢٬٤٩٣ جنيه

    تاج سيتي Club side 158 متر الدور الخامس

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس فاضية للبيع بالمطبخ بكمبوند اكاسيا

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/بيع/فيليت/نص تشطيب

    Home Destination logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/بيع/فيفث سكوير/كلوب هاوس

    Home Destination logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو التجمع 175م استلام فوري

    Aqar Share logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن مفروشة للبيع في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    Al Maz Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن بالتقسيط ع 10 سنين prime location

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه154م 3غرف متشطبه التجمع الخامس قسط 10سPalmHills

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر ارخص شقة 4 غرف بجوار الجامعة الامريكية

    Smartex logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ماونتن فيو هايد بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ و التكييفات في كمبوند ذا سكوير

    Al Maz Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ بالتجمع الخامس كمبوند لايت سيتي

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع في ذا ادريس ايست بأقل سعر

    Elshams Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع نص تشطيب في التجمع الخامس في الحي الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 15, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في ميفيدا - كمبوندات التجمع الخامس - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضى بحديقه رائعه كاملة التشطيب بسعر مناسب

    ElGammal real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بالتجمع الاول الامن العام

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي للبيع بحديقة – منطقة شمال بيت الوطن

    Better Estate Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع في عمارات التطوير بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع رقم 15, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م بأقل سعر للبيع في ذا ادريس ايست

    Elshams Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في التجمع الخامس قرب شارع التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع رقم 42, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة132م prime locationبخصم50% تاج سيتي

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٩٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في كمبوند ماونتن فيو آي سيتي

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع