شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 456

11,731 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أستلام / فوري شقة 3 غرف / أقساط على 10 سنين

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري - 3 غرف - ماونتن فيو التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م فى سوديك فيليت باقل سعر و اميز لوكيشن

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة! فوري فيليت ريسيل (سكي كوندوس) على فيو

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقة متشطبة فيو لاندسكيب للبيع في ذا سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - جاهزه للمعاينه - التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم لشقة للبيع فى ماونتن فيو و أستلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة داخل كمبوند بروميناد للبيع

    Beltone logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة – ماونتن فيو آي سيتي

    Beltone logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع و أستلام فوري في ماونتن فيو أقل سعر

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في ذا سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية بجاردن خاصة في بيت الوطن

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٧٦٬٥٣٧ جنيه

    شقة 170م استلام فوري في تاج سيتي مرحلة شاليا

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوي للبيع في التجمع الخامس بالحي الأول

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع رقم 33, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 20% فقط و استلم فوري والباقي أقساط على 4 سنين

    Amlak akareya logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 176م استلام فورى فيو حمام سباحه بالتجمع الخامس

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعرها شقة ريسيل فوري على فيو فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٤١٬٣٤٠ جنيه

    شقة ٣ غرف تشطيب كامل | 190م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم كاملة التشطيب في ووترواي - للبيع

    Good Vibe Homes logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٤٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة استلام فوري في ذا سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بمقدم 1.250.000 و أستلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري بحري | قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تطل مباشرة على مسطحات مائية بأقل سعر

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي 3 غرف في فيلدج جاردن قطامية

    Good Vibe Homes logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع