شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 454

11,731 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل مقدم بكمبوند تاج سيتي قسط ع12سنه

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام الفوري ستون ريزيدنس تجمع

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب بجوار ميفيدا وهايد بارك ع الأوسطى

    Summit Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه - 3 غرف - جاهزه للاستلام - ماونتن فيو التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة خاصة للبيع أمام قطامية هايتس

    Elshams Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م متشطبة بالكييفات استلام فورى تقسيط على 10

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري لقطه قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١١٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بمقدم 15% واقساط على 9 سنوات

    اشتري بيتك logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - موقع متميز - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٢٬٢٨٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بمقدم 15% واقساط على 9 سنوات

    اشتري بيتك logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة أرضي بحديقة في ماونتن فيو استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فوري جوا كمبوند في التجمع بمقدم 10%

    اشتري بيتك logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بالفخامة والراحة في شقة 3 غرف جاهزة للسكن

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري بحري | قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن لقطه استلام فوري قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع أمام قطامية هايتس

    Elshams Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة waterway ريسيل اميز لوكيشن متشطبة تكيفات-مطبخ

    Allocate Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فوري في بيت الوطن بمقدم 40%

    اشتري بيتك logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٤٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري بحري | قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 168م 3غرف بمقدم1,5Mف تاج سيتي قسط ع12سنه

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٣٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٧٨٨ جنيه

    شقة 158م في تاج سيتي موقع مميز جدا club side

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٣٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م في تاج سيتي كلوب سايد بالتقسيط حتي 2030

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٧٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع كمبوند دار مصر القرنفل بالاسانسير

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تتشطيب لوكس باقل سعر في الماركت في سوان ليك

    Remax The Address logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    3غرف+ في تاج سيتي مرحلو اورجامي

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع