شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 385

11,832 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة بالتطييف 5% مقدم 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق 3 غرف للبيع متشطبة استلام فوري في التجمع

    Held Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٩٦٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة, استلام قريب في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييف 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٤٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة بحري مرحلة اللاجون 3 غرف اقل من سعرالسوق

    ARC Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على حمام السباحة مباشرة في أفينيوز ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ والدريسنج بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري متشطبة بالتكييفات من المراسم

    Oaks Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي لاندسكيب مباشرة في بالم هيلز

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر3 غرف في التجمع بالجولدن سكوير بمقدم 5% فقط

    GCR Developments logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة 140م في ماونتن فيو بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن 3 غرفة كاملة المرافق بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في التجمع الخامس شقة 175م استلام فوري

    New Home for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري لقطه استلام فوري | أقل من سعر السوق النص

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري ٣غرف تقسيط على ٧سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بحدائق إيست تاون باركس فيو مفتوح

    Sign Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3/4 تشطيب استلام فوري في بالم هيلز

    Premises logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة في ماونتن فيو 1.1 – موقع مميز

    Smart Assets Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزه للمعاينة في التجمع الخامس من لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة باقل سعر في ماونتن فيو أي سيتي

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن خاصة في كمبوند في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م متشطبة كمبوند ذا أدريس ايست بأقل سعر

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٤٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع ف ميفيدا بوليفارد-اقل سعر فالسوق

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٩٬٨١٣ جنيه/متر مربع