شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 390

11,832 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز متشطبه بالكامل

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٠٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم و أطول أقساط - شقة 3 غرف أستلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن خاص أستلام فوري بأقل سعر و أقساط

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 204 متر تطل على البحيره استلام فوري

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٥٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع استلام فوري باقل مقدم في السوق

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري لوكيشن مميز سعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بأميز لوكيشن في ماونتن ڤيو هايد بارك

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٦٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز فيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 1,100,000 شقة 180م بحديقة متشطبـة

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري لقطه استلام فوري | أقل من سعر السوق النص

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 162م في قلب التجمع بالتقسيط على 10 سنين

    GCR Developments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز متشطبه بفيو على الجاردن

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل -سوان ليك ريزيدنس-اميز لوكيشن

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي جاردن في ماونتن فيو ١٫١ باقل سعر في السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Palm Hills New Cairo | تشطيب كامل

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز فيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل مقدم للبيع استلام فوري في باتيو اورو

    Assets Real Estate Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر في الماركت فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 1,100,000 شقة 180م بحديقة متشطبـة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل تقسيمه شقه 3 غرف ف تاج سيتي بدون مقدم

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 3,000,000 تشطيب VIP + لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ١٥٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع ماونتن فيو آي سيتي التجمع الخامس

    RE/MAX 1st Choice logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل من سعر الماركت واميز موقع

    why solutions logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام برايم فيو في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ​​للبيع في بالم هيلز، القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٨٢٬٨٨٧ جنيه/متر مربع