شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 381

11,832 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس في موقع استراتيجي

    Image Investments logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شقه 3 غرف ف تاج سيتي vip view

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع180م الحي التالت فيلات بالتجمع تشطيب كامل

    Waystar Investment logo image

    الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع في القرنفل فيلات التمجع الأول

    A to Z logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ذا سكوير التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ متر تشطيب كامل - موقع متميز - تسليم ٦شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بايفوار ايست امام هايد بارك التجمع

    Chances Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٢٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3/4 تشطيب استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري لوكيشن مميز جدا

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٧٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2، موقع متميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٣٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٣٢٥٬٩٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2، موقع متميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١١٢٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع في القرنفل فيلات التمجع الأول

    A to Z logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيتي جيت – 3 غرف – تشطيب كامل – ڤيو

    Premium Homes logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٣٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٧٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ذا سكوير، التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مجمع ليك فيو ريزيدنس 2، موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – بارك ريزيدنس-تشطيب مميز

    Premium Homes logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٨٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2، موقع متميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٥٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع