شقق 3 غرفة نوم للبيع في ميفيدا, صفحة 5

516 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل مفروشة استلام فوري ميفيدا

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام فوري بكمبوند ميفيدا اعمار

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر استلام فوري في كمبوند ميفيدا

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة متشطبة باقل سعر فالسوق بموقع مميز

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٦٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة مباشرة علي حمام سباحة ١٩١ متر ميفيدا

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٦٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه للبيع في أميز لوكيشن بميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك شقه للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي السنترال بارك للبيع في ميفيدا باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١٩٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا بوليفارد – موقع مميز

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٦٠٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كريسنت 238م فيو سنترال بارك بسعر مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميفيدا فيو بول اول استخدام بسعر مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة البوليفارد 215م تشطيب مميز بسعر لقطة جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة بالدور الثاني | ميفيدا كريسنت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حصرية بإطلالة على المناظر الطبيعية | ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة زاوية مميزة | ميفيدا كريسنت الدور الرابع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ و التكييفات للبيع في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة موقع مميز في بوليفارد ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة متشطبة بالكامل | بفيو مفتوح | بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٤٤٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مميز بالكريسينت ميفيدا

    I-Zone logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مجهزة بالكامل بمطبخ وتكييف بأفضل سعر في السوق

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٢٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع في ميفيدا | ١٥٣م | جاردن ٧٠م

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مفروشة الترا مودرن للبيع 3 غرف في ميفيدا

    bnb logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة - للبيع - 148 متر في ميفيدا - مفروشة بالكامل

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٧٣٨٬٧٦٨ جنيه

    شقة - للبيع - 202 متر في ميفيدا - متشطبة بالكامل

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الاندلس 2

    شركة البحيري جروب logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع