شقق 3 غرفة نوم للبيع في ميفيدا, صفحة 2

516 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب بالكامل فيو جاردن ونافورة | ميفيدا

    LevelA logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو FULLY FINISHED- DIRECT ON LAGOON

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز ڤيو مفتوح علي الليك ميڤيدا سعر مميز

    Eviča logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١١١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي مع حديقة تشطيب بالكامل في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف اكبر مساحه حديقه افينيوز مفيدا متشطبه

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا - بسعر لقطه استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ميفيد افينيوز - باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ميفيدا شقة مودرن بالمطبخ تشطيب سوبر لوكس

    Master Key logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ميفيدا متشطبه 200 م بسعر مميز

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة استلام فوري أمام AUC مقدم وأقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا – مساحة كبيرة وتشطيب فاخر

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر | ميفيدا كريسنت | أفضل سعر في السوق

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١١٠٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة اكبر مساحة في ميفيدا بسعر مميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في ميفيدا ببتشطيب مميز و اكبر مساحة

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كريسنت بارك فيو أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاندسكيب فيو تشطيب أونر أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد ليك ديستريكت أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٣١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد فيو مفتوح تشطيب كامل لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف بوليفارد ميفيدا تطل على حمام سباحة

    Platinum Properties logo image

3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع متشطبه بالكامل باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٩٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تطل على اللاند سكيب ميفيدا 3غرف سعر مميز

    متصدر

    Platinum Properties logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالتكيفات امام AUC بفيو garden

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة ريسيل تشطيب كامل بالتكيفات دبل فيو

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م للبيع في ميفيدا - بسعر لقطه استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع علي اعلي تبه في ميفيدا كريسنت

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع