شقق 3 غرفة نوم للبيع في ميفيدا, صفحة 7

516 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا -باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ريسيل في ميفيدا - متشطبه استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3 غرف باقل سعر في ميفيدا

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٩٩٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل في جولدن سكوير موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠١٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة للبيع دايركت على المسبح و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكييفات و خزائن مطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٢٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في ميفيدا بلو فيوز ريزيدنس

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٢٠٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م فوري التجمع 5 دقايق AUC بجوار ميفيدا

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م استلام فوري متشطبة بالكامل فيو جاردن

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 214م ريسيل متشطبة استلام فوري ميفيدا بوليفارد

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٦٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم | ميفيدا كريسنت | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١١٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي بول ارخص سعر للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات والمطبخ بأقل سعر وأميز موقع

    why solutions logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف للبيغ في ميفيدا بفيو مفتوح

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٠٬٧٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ميفيدا | 143م | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٢١٥٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فندقى استلام فورى على شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه ريسيل في بوليفارد ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٢١١٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا - باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشقة كاملة التشطيب ومجهزة بتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٣٥٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام سنتين أمام الجامعة الامريكية متشطبة

    TREX logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص مفروش 3نوم فيو مميز بيع كمبوند ميفيدا

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٧٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 239 متر بجاردن خاصة 110متر فيو مميز تشطيب كامل

    MD Signature logo image

3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٥٦٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى متشطبة بالكامل مع حديقة خاصه

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع بموقع وسعر مميز في ميفيدا بوليفارد

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كرسنت ميفيدا بالمطبخ و التكييفات

    I-Zone logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع