شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 27

1,024 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    280 م - استلام فوري -تسهيلات سداد علي سنة

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق 237م/254م الدور التاني تسهيلات تصل ل 20 شهر

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٩٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالحي التاني غرب دور اول جانبي 165م طوب احمر

    Smartex logo image

    شارع 40, مجاورة د, الحي الثاني غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق ودوبلكسات 240م/330م استلام فوري تسهيلات ع سنة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع ادوار متكرره _ مساحات مختلفه _ تسهيلات

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢١٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن | سعر حصري | استلام فوري |

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 550 الف بالتقسيط بالشروق من لافيست

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق خطوات من الاوسط وتيراس مول

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحي النادي اميز و ارقي احياءشقة

    Smartex logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكمبوند المعادي فيو جمال المعادي فيو

    Smartex logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بالحي الرابع تشطيب ألترا لوكس وموقع راق

    Smartex logo image

    ميدان النادي, المجاورة الثالثة, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وصال سيتي-اقل مقدم شقة 165م متشطبة بالكامل للبيع

    YaKan Properties logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في البروچ علي ڤيو متميز بأقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.000.00شقه مع لافيستا الباتيو الشروق قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الشروق للبيع متشطبه و جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180 متر كورنر بحرى صريح بسعر مميز

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    196م المنطقة الخامسه على الحرية جواركمبود حسن علام

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٨٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان ف المنطقه الرابعه بالشروق

    Creative Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحي الشرق سوبر لوكس خطوات من نادي جرين

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند مميز بمدينة الشروق

    ERA Real Estate Egypt logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده كومبوند جراندا لايف

    Smartex logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٩٠٠ جنيه

    شقة مميزه بكمبوند وصال بالشروق بسعر استثنائي!!

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الحي الثالث غرب علي الاوسط مباشر نص تشطيب

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جمال وروعة المنطقه الاولي وفيو عالمي

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فى الحى الثالث شرق

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع