شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 23

1,024 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٠٧٠٬٩٣٣ جنيه

    شقة 170 متر بإطلالة فاخرة فيو حديقة ب وصال

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٨٧٬٥٨٧ جنيه

    شقة فاخرة كورنر ثلاث غرف نوم بأقل مقدم في وصال

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٤٨٩ جنيه

    شقة للبيع بسعر أقل من سعر السوق ب 2 مليون

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 182م استلام فوري متشطبه بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 182م استلام فوري متشطبه بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 182م استلام فوري متشطبه بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 182م استلام فوري متشطبه بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 182م استلام فوري متشطبه بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "واجهة بحري" بتشطيب كامل ومطبخ في باتيو كازا -

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م استلام فوري متشطبه للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقه السادسه استلام فوري فيو مفتوح

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق 190م في الثالثه امامي تاني دور

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.000.000مع لافيستا باتيو الشروق قسط حتى2034

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م استلام فوري متشطبه للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م استلام فوري متشطبه للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م استلام فوري متشطبه للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م استلام فوري متشطبه للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م استلام فوري متشطبه للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب ف كبموند الجار ف ميدنه الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٤٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق على طريق السويس تشطيب عالي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م  بجاردن 182م استلام فوري في البروج

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 223م  استلام فوري متشطبه مدينة الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٦٧٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165 متر - تشطيب سوبر لوكس - دقايق لمدخل السويس 2

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب في كمبوند الجار الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٩٬٧٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيو مفتوح امام مدينتي بخصم كبير للكاش35%

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٥٣٦ جنيه/متر مربع