شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 26

1,024 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بجوار سوديك

    Selection Code logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بسعر مميز استلام سنتين في الشروق

    The Map Investments logo image

    بالم كابيتال, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٧١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في موقع مميز بمدينة الشروق 3،

    Feeds logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 3 غرف بواجهه بحرى وبتشطيب كامل فى الجار

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب كامل مع 4 تكييفات و المطبخ

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة فاخرة في أرقى مواقع الشروق

    Creative Real Estate logo image

    المجاورة السادسة, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٥٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٥٧٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب فندقي في الشروق امام مدينتي 4

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في موقع مميز في الشروق قريبه من الخدمات

    Your Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة في الحي الثالث شرق

    Creative Real Estate logo image

    شارع 80, المجاورة الثالثة, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري ف المعادي فيو متشطبة بالتكييف

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في ارقي حي ف الشروق حي الفيلات

    Creative Real Estate logo image

    شارع 700, المجاورة الخامسة, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في كمبوند الباتيو بمدينة الشروق،

    Feeds logo image

    الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة أمام تراس مول الشروق

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بمدينة الشروق – فيو جاردن

    Golden Vision logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري قسط علي 6 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحري و الترا سوبر لوكس دور ثالث في وصال

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باحي النادي تشطيب الترا سوبر لوكس

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالحي التالت شرق فيو مفتوح

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالحي التاني شرق تقسيط علي سنه

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق المنطقه الاولي 180-3\4 تشطيب

    Smartex logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 165 م - تشطيب سوبر لوكس - فيو جاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الشروق في الاولي 150م اول دور بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الشروق ف الثامنه متشطبه 220م ارضي بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع