شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 32

1,027 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن|استلام فوري|سعرحصري|تسهيلات في السداد

    Smartex logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ع طريق السويس في الشروق - مقدم 1M

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 150م بمقدم ١٥%| قسط 7 سنوات| استلام قريب

    The Icon Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في وصال ريزيدنس

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٨١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند وصال ريزيدنس بمساحة مميزة

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٦٣٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة لقطة بجاردن جاهزة للسكن في البروج بقسط6 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل تقسيم هندسى فى الشروق على شارع الحرية مباشرة

    بيتي للمقاولات logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٨٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 207م بحرى ناصية بالقرب من الجامعة البريطانية

    بيتي للمقاولات logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م ارضي امامي بجاردن خاصة 120م تقسيط 24 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م بحديقة 190م في الشروق 2 تشطيب كامل

    Good Deals logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٢٨٬٣٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع بالتقسيط في كمبوند وصال الشروق

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٧٤٬٨٤٤ جنيه

    عاين بمقدم 10% باستلام 2027 وخصم خاص 25%

    Corporate Deals logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٠٬٥٦٩ جنيه

    عاين النهاردة بخصم25%بالتقسيط بأميز لوكيشن بالشروق

    Corporate Deals logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٠٬٥٦٩ جنيه

    عاين النهاردة بخصم25%بالتقسيط بأميز لوكيشن بالشروق

    Corporate Deals logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٢٦٬٠٣٥ جنيه

    عاين واستلم قريب وخصم 33% بأفضل موقع بالشروق

    Corporate Deals logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 151م في JBD الشروق أمام مدينتي

    The Map Investments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في كمبوند وصال فيوز سعر لقطه

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    220م بانوراما المنطقة الخامسة بجواركمبوند حسن علام

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    196م امامى بالسادسه عمارات بجواركمبوند المعادى فيو

    بيتي للمقاولات logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    254م امامى الحى التانى شرق بجوارنادى جرين هيلزقسط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٨٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٤٩٥٬٨٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170م بكمبوند وصال في الشروق

    Eureka Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٢٨٨ جنيه

    شقه للبيع في البروج مميزه استلام فوري

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    196م المنطقة الخامسه على الحرية جواركمبود حسن علام

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    254م امامى الحى التانى شرق بجوارنادى جرين هيلزقسط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٨٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    150م جانبى خلفى دوراول المنطقة الاولى بجوار كارفور

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع