شقق 2 غرفة نوم للبيع في فيليت, صفحة 3

150 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل موقع وسعر مميز جدا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت -في ايديشين -

    Experts Home logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بحري صريح برايم لوكيشن بمقدم 5%

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٨٣٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك الان في سوديك بأقل مقدم 1.5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت سوديك شقة متشطبة ريسيل (V Residence )

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فيو لاندسكيب في سكاي كوندوز فيليت

    East New Cairo logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة مفروشه فرش راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكيفات استلام فوري مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بفيو مميز وسعر لقطه جاهزه للسكن

    ERE logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٩٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تكملة اقساط غرفتين و ناني في كمبوند سودي

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب كامل بالتكيفات استلام فورى

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة ريسيل متشطبة بالكامل - سوديك

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة تشطيب راقي لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي pool استلام فوري متشطبة غرفتين في فيليت .

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة للبيع فى سوديك فيليت

    I-Zone logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري مستأجر بلفعل بعائد استثماري قوي

    Held Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبة استلام فوري متأجره بعائد شهري قوي

    Held Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في Sodic Sky Condos متأجره بعائد قوي

    Held Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل جاهزه للسكن بموقع متميز التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 5%، تقسيط على 8 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في ريجنتس القاهرة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٩٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه وتأخير 50الف شهرياً في فرصه قويه

    Held Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي باميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكيفات استلام فوري قسط ع10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت للبيع شقة تشطيب راقي اميز موقع

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع