شقق 2 غرفة نوم للبيع في فيليت, صفحة 6

150 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة باقل سعر متشطبة سوديك ريسيل 158 على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠١٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | تشطيب نصف تشطيب | فليت

    Good Vibe Homes logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك شقة ريسيل فوري متشطبة بحري موقع مميز 156م

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه مفروشه سوبر لوكس بالكامل اقل مقدم

    Assets Real Estate Investments logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٣٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بمقدم 2,800,000 شقة 159م فـيو Trible

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٧٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة تكملة أقساط سوديك فيليت فيو بحيرة

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فندقي بسعر لقطه لسرعه البيع في فيليت

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة متشطبة على فيو ريسيل فيليت سوديك اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت متشطبة ريسيل فوري على فيو

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة على فيو اقل سعر اقساط فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات - موقع متميز - استلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بالفرش! ريسيل فوري باقل سعر - على فيو

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري | أقل مقدم | قسط علي 10 سنوات

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم ريسيل متشطبة على فوري 138م فوري

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٢٠٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفتين باقل سعر 138 فوري موقع مميز فيليت

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل فوري على فيو في فيليت سوديك 138م

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م متشطبة في فيليت موقع مميز ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة في موقع مميز ريسيل متشطبة على البحيرة

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة ريسيل فوري متشطبة فيليت سوديك138م

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة باقل سعر فوري ريسيل على فيو فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع اقل مقدم واستلم شقه فندقيه للبيع -فيليت سوديك

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٦٢٬٦٨٠ جنيه

    باقل سعر في الماركت شقة ريسيل متشطبة تكيفات مطبخ

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٩٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٦٢٬٦٨٠ جنيه

    افضل و اميز شقة موقع مميز ريسيل (مطبخ- تكيفات)فوري

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٩٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيليت اقل سعر متشطبه لاند سكيب فيو

    Premises logo image

2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٣٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت كمبوند استلام فوري و بالتكيفات

    Premises logo image

2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع