شقق 1 غرفة نوم للبيع في هايد بارك, صفحة 2

162 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع فى كمبوند هايد بارك بسعر لقطة

    Century for Project Management logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٦٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل للبيع هايد بارك

    Magic Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر الطرح فيو واجهتين بالقرب من ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل - تقسيط علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٢٤٬٨٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٢٢٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٢٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا مودرن للبيع بهايد بارك مفروشه بالكامل

    I-Zone logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م فيو Club House تقسيمة مميزة استثمار

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٨٠٬٩٩٩ جنيه

    إطلالة بوكيت بارك | شقة 75م للبيع في هايد بارك

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م أقل سعر في هايد بارك فرصة محدودة

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١١٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك استلام فوري فيو مفتوح

    Global Hills logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع بتشطيب عالي الجودة ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري للبيع شقه مفروشه بهايد بارك

    Prime Company logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أرضي بحديقة للبيع في هايد بارك – جراند بارك

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٧٦٬٢٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز 82 مترًا ، بمقدم 4,491,850 للبيع

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره : شقه لوكشن مميز في هايد بارك التجمع !!

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز في هايد بارك القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 245الف وامتلك شقتتك في هايد بارك قسط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٣٤٬٢٠٠ جنيه

    استديو 1ماستر للبيع بمقدم 2.800 فقط ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٩٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا لوكس شامل مطبخ وتكيفات واجهزة واشتراك النادي

    Selective logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بسعر مميز وموقع مميز ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بمقدم 2.696 فقط وفيو مفتوح ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٤٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم 295,000 الف برايم لوكيشن Hyde Park

    Property Hills  One logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧١ متر مربع

    ٨٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم 295,000 الف برايم لوكيشن Hyde Park

    Property Hills  One logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧١ متر مربع

    ٨٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع