عقارات للبيع في لافيستا, صفحة 19

788 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس علي البحر جاهزة للاستلام - لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في لافيستا 3 فيو بحر

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في لافيستا 6 فيو جاردن

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 3 صف ثاني بحر مفروش بالكامل

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش بالتكييفات يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه(140م_استلام فورى_تشطيبvip_اوبن فيو على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر وحمام سباحة استلام فوري متشطب اول استخدام

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف فيو بحر وحمام سباحة مفروش بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم فيو بحر وحمام سباحة متشطب لافيستا جاردنز

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو بحر استلام فوري متشطب غرفتين + ناني

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف بحديقة 180م فيو بحر بالفرش والتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف بحديقة 140م فيو بحر بالفرش والاجهزة

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية140م بحديقة 3 غرف فيو بحر بالفرش استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شالية بحديقة بالفرش فيو بحر وحمام سباحة

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 140م بحديقة 3 غرف فيو بحر متشطب بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية عرفتين بسعر لقطة فيو بحر وحمام سباحة بالفرش

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لا فيستا 7 – العين السخنة

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية120م روف 100م فى لافيستا 7 استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٢٬٩٦٧ جنيه

    شاليه بجاردن فيو lagoon دقيقه من البحر استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125م فيو خيالي علي البحر استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه sea view بتشطيب كامل ف لافيستا 6

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شاليه لافيستا جاردنز السخنة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن متشطب خطوات للبحر فيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة 320م للبيع بفيو بحر في لافيستا توباز

    Elshams Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع