عقارات للبيع في لافيستا, صفحة 15

788 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م بجاردن مفروش لافيستا فيو دايركت بحر-بول

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م بجاردن مفروش لافيستا فيو دايركت بحر-بول

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز متشطب بالكامل بالتكييفات بأرخص سعر

    Right Direction logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مغروش علي البحر للبيع ف لافيستا العين السخنه

    Teleo For Real Estate logo image

    لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بجاردن لافيستا 6 العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 445الف فقط و استلم فورا شالية متشطب قسط 6سنين

    IRTKAZ logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (( جاهز للاستلام الفورى )) بفيو على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة استلام فوري لافيستا ٦

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة متشطب فيو مباشر عالبحر ف لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس فيو كامل على البحرفي لا فيستا 1

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن 3غرف بتقسيط مقدم 575 الف وقسط 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى مفروش بالكامل بحديقة خاصة فى لافيستا 6

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول بالتكييفات ⁠يطل على البحر لا فيستا ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كاشف البحر بالكامل من الجاردن متشطب 3 غرف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع تاني صف من البحر- متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م فيو خيالي علي البحر استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٩٢٠ متر مربع

    ١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهVIP جاهز للاستلام Sea View متشطب مقدم920الف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري Double View متشطب خطوات للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك صف اول + جاردن استلام فوري تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك صف اول + جاردن استلام فوري تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس على البحر في لا فيستا 2

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع