عقارات للبيع في لافيستا, صفحة 18

788 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش و متسلم للبيع في لافيستا 4 فيو مسبح

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه vib فوري بالتقسيط بالعين السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقـــدر تستـلم فــوري مقدم10% شالية ع البحر متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أول صف أول لافستا 6, فيو بحر وحمام سباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 920الف شالية استلام فوري متشطب ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية VIP جــاهـز للسكن صف اول متشطب ف لافيستا 7

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين بتشطيبHigh end وفيو صف اول لاجون اقساط8س

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٧٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استــلم فــوري بمقدم 920الف شالية متشطبة ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 920الف استـــلم فــوري شالية متشطبة ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم900.00 شاليه جاهز للمعاينه مع لافيستا السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شالية علي البحر متشطب جاهز علي السكن !!

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بموقع متميز خامس صف من البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٢٩٬٠٧٢ جنيه

    شاليه125م فيو بانورمي علي البحر استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125م فيو خيالي علي البحر استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه(180م) فيو روعه على البحر استلام فورى

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٨١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مفتوح وخيالي علي lagoon ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه150م استلام فوري كامل التشطيب صف اول ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي كورنر للبيع-لا فيستا 6مفروش بالتكيفات

    Susqual Management logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز في منتجع لافيستا راي السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين بمقدم 1.75مليون وفيو صف اول لاجون وقسط8س

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شاليه بقلب العين السخنه مع لافيستا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في لافيستا توباز – العين السخنة

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس + روف سوبر لوكس في لافيستا 1 السخنه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي البحر مباشره ( 3 غرف - 2 حمام ) قسط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع