عقارات 2 غرفة نوم للبيع في العين السخنة, صفحة 48

1,536 عقارات أخرى
  • 22

    شقق فندقية

    ١٠٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي+الفرش استلام فوري في جورا الجلاله

    Adviser Real Estate logo image

    جورا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٢٬٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي+الفرش استلام فوري في جورا الجلاله

    Adviser Real Estate logo image

    جورا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٢٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليهك بأقل سعر فى السخنه فيو مباشر علىPOOL

    Roots Real Estate logo image

    فيفا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٠٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري ريسيل فيو بحر وبسين فالهواين !!

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق شاليه لقطة 100م عالبحر + البسين كامل الفرش

    Lennar For Real Estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي دابل فيو علي البحر,الpool استلام قريب

    Impact Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٧٠٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالعين السخنه قرية بلو باي اسيا

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في عين باي السخنه تشطيب سوبر لوكس بأفضل سعر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فالدور الاول للبيع 90م قريب جدا للبحر فوررري

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه قريب للبحر فيو البسين 90م السعر لقطة!!

    Lennar For Real Estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية2نوم متشطب ع البحر وبأقل سعر بالسخنة بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    لوجانو الجلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٩٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري خطوات للبحر متشطب USL مقدم460الف

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي ف مرحلة بانوراما بمشروع بورتو

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/للبيع/ازها/مفروش/عين السخنة

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بفيو بحر بسعر مميز بالسخنه بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٣٢٣٬٣٤٣ جنيه

    اميز لوكيشن في السخنة استلام فوري بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٩٧٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن خاصة بالتقسيط فى السخنة فيو بحر

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر دابل فيو استلام فورى متشطب السخنة

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٩٥٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه دابل فيو بحر و pool استلام فوري متشطب

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٩٥٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%تقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% امتلك شاليه تشطيب راقي بالتقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٥٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٠٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لاجوون فيو تشطيب راقي بمقدم5%تقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٤٩٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5%شاليه بوول فيو تشطيب راقي تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…