عقارات 2 غرفة نوم للبيع في العين السخنة, صفحة 47

1,536 عقارات أخرى
  • 19

    شاليه

    ١٠٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن بحري ريسيل للبيع في ازها السخنه

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية عالبحر متشطب بوحدات المطبخ والتكيفات فى سخنة

    Impact Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٦٦٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف استلام فوري بانوراما فيو علي البحر

    Roots Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن فيو بحر بالتقسيط على 7 سنوات فى سخنة

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بسعر مغرى متشطب دابل فيو بحر والاجون

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 100م فى السخنة متشطب دابل فيو

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه باقل سعر فيو بحر,lagoon متشطب بالكامل

    Impact Investments logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٠٠٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش و التكيفات استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي في مرحلة ووتر فرونت بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحديقة متشطب بالفرش و التكيفات استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه خاصه استلام فورى متشطب بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شاليه مفروش بالكامل ازها العين السخنة

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٨٬٥٨٧٬٩٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل للبيع بأقل من سعر الشركه ب ازها السخنه

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل جاهز للمعاينه للبيع في ازها السخنه

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٨٬٢٦٣٬٢٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل للبيع في بافو ازها العين السخنه

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2نوم صف اول علي اللاجون مباشرة بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2نوم بحري بفيو لاجون وبسعر لقطه بالسخنه

    Roots Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شاليه جاردن في مشروع AZHA–إطلالة على المسبح

    Laucienda For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ثاني صف من البحر للبيع في ستيلا السخنة

    Key Point for real estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٥٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في اميز فيو في جي باي علي بحر متشطبه

    Impact Investments logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خصمك = ضعف مقدمك شاليه علي البحر في بيلا رومانس

    Adviser Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٥٬٤٢١٬٦٠٠ جنيه

    بخصم 40% شاليه استلام فوري علي البحر في بلو بلو

    Adviser Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٧٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر استلام فوري بلو بلو العين السخنه

    Adviser Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٩٢٣٬٥٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شاليه علي البحر في بلو بلو العين السخنه

    Adviser Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٧٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر بمقدم 5% في جورا الجلاله قسط 8سنين

    Adviser Real Estate logo image

    جورا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٩٨٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…