عقارات 1 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 5

474 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب ومفروش بالكامل في موقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 30 % و اقساط حتي 5 سنين شاليه في موقع متميز

    Tradmark Real Estate logo image

    سانتا كلوز, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالكامل في موقع متميز علي 8 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73م مفروش للبيع ف المونت جلاله افضل لوكيشن

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٣٣٢٬٥١٠ جنيه

    اقل مقدم شاليه loft استلام فورى للبيع فى المونت

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٦١٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • سكاي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Pyramids  Developments
    السويس,العين السخنة,سكاى سيتى

    1 - 4 غرفة

  • 15

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب للبيع في ماليبو السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى المونت جلاله Loft شاليه استلام فورى متشطب

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مقدم وأقساط 6 سنوات فيو بحر-حمامات سباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ثاني موقع مميز في منتجع بياسيرا

    Arsam Real-estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن فيو عالبحر للبيع ايلاند بورتو السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • أروما السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    RESIDENCE Real Estate Development
    السويس,العين السخنة,اروما ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 75م للبيع في مورانو وادي دجله بالتقسيط 10 س

    Tradmark Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش موقع مميز فى كاى السخنه استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة للبيع فى ازهى السخنة مرحلة اكامار ١

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة واحدة للبيع بمارينا تاورز بفيو مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل شاليه 110م للبيع لافيستا جاردنز تشطيب المالك

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • جبال السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    السويس,العين السخنة,جبال السخنة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73م مفروش للبيع ف المونت جلاله افضل لوكيشن

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شاليه 71 م بجاردن فوري بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٩٦٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٢٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليهك علي البحر في بورتو السخنه وبسعر لقطه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    هيفن هيلز بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك جاهز للاستلام بفيو لاجون في بورتو السخنه

    Roots Real Estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٣٦٧٬٤٠٠ جنيه

    امتلك شاليه في BOHO السخنة استلام خلال 9 شهور

    Feeds logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٠٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • كارنيليا العين السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٩٦٬٦٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ajna Developments
    السويس,العين السخنة,كارنيليا

    1 - 4 غرفة

  • 25

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع بإطلالة بحر مباشرة + استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر+لاجون جاهز للمعاينه بأقل سعر بالسخنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧١٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه ارضي ببورتو السخنة – بورتو ايلاند

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطه بأقل سعر تحت ادارة كونكورد بالسخنة

    Roots Real Estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع فى المونت جلاله العين السخنه

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٦٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • ماجادا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٨٥٬٠٣٣ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    السويس,العين السخنة,ماجادا

    1 - 4 غرفة