البيع الأول10شاليه٧٬٦٧٩٬٥٣٠ جنيهبمقدم 10 % امتلك شاليه في موقع متميز و قسط حتي 6 سبلو بلو, العين السخنة, السويس 1 1 ٨١ متر مربع ٩٤٬٨٠٩ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شاليه٥٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيهأقل سعر شاليه في ذا جروف-ريفامميزذا جروف, العين السخنة, السويس 1 1 ٧٣ متر مربع ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
12شاليه٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيهشاليه للبيع مفروش بالكامل يطل على اللاجون والبحرالمونت جلاله, العين السخنة, السويس 1 1 ٧٠ متر مربع ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع
البيع الأول14شقة٨٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيهشاليه متشطب بالكامل في مارينا تاورز اقساط علي 10سالمونت جلاله, العين السخنة, السويس 1 1 ٧٠ متر مربع ١١٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شاليه٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع سويت غرفه نوم بالتشطيب في Kai العين السخنةكاي السخنة, العين السخنة, السويس 1 1 ٨٣ متر مربع ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الثاني ٢٠٢٦4لا سيرينا ميني إيجيبتالسعر عند الإطلاق:٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريالسويس,العين السخنة,لا سيرينا ميني إيجيبتاستوديو, 1 - 3 غرفة
البيع الأول11شاليه٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيهشالية ارضي متشطب للبيع فيو علي البحر في باي ماونتباي ماونت, العين السخنة, السويس 1 1 ٦٤ متر مربع ٨٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقق فندقية٩٬٦١١٬٠٠٠ جنيهشقة فاخرة للبيع في المونت جلالة العين السخنةالمونت جلاله, العين السخنة, السويس 1 1 ٩٠ متر مربع ١٠٦٬٧٨٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شاليه٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيهامتلك فورا شاليهك Sea View بأقل سعر فى السخنهبيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس 1 1 ٤٥ متر مربع ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
12شاليه٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليه 75م جاردن 45م فوري تشطيب كامل أرضيالمونت جلاله, العين السخنة, السويس 1 2 ٧٥ متر مربع ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شاليه٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليه دايركت علي البحر تحت ادارة كونكورد السلامجي باي, العين السخنة, السويس 1 1 ٧٦ متر مربع ٦٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الثالث ٢٠٢٦5هيفن هيلز بورتو السخنةالسعر عند الإطلاق:٣٬١٨٥٬٧٥٠ جنيهخطة السداد: 25المطور العقاريالسويس,العين السخنة,هيفن هيلز بورتو السخنة1 - 2 غرفة
10شاليه١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهستوديو للبيع سعر مميز مرحلة ايلاند 1 العين السخنةجراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس 1 2 ٦٤ متر مربع ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع
10شاليه٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيهشالية 70م للبيع مفروش كورونادو ماريناكورونادو مارينا, العين السخنة, السويس 1 1 ٧٠ متر مربع ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع
10شاليه٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيهستوديو متشطب بالكامل بإطلالة مباشرة على البحرباي ماونت, العين السخنة, السويس 1 1 ٥٠ متر مربع ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
10شاليه٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع شاليه فيو مميز بقرية ذا جروف العين السخنةذا جروف, العين السخنة, السويس 1 1 ٧٠ متر مربع ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع
10دوبلكس٤٬٢٧٩٬٠٠٠ جنيهدوبلكس متشطب للبيع عالبحر ف تلال السخنةتلال السخنة, العين السخنة, السويس 1 2 ١٧١ متر مربع ٢٥٬٠٢٣ جنيه/متر مربع
مشروع جديدجاهز6إم ريزيدنسالسعر عند الإطلاق:٥٬٣٤٩٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريالسويس,العين السخنة1 - 3 غرفة
12شاليه٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيهشاليه للبيع اروما السخنه متشطب ومفروش علي البحراروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس 1 1 ٨٠ متر مربع ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع
15شاليه٧٢٠٬٠٠٠ جنيهشاليه سوبر لوكس للبيع -سعر مميز واستلام فوريماليبو, العين السخنة, السويس 1 1 ٦٠ متر مربع ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
10شاليه٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليه للبيع في كاريبيان باي بورتو السخنة | إطلالةكاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس 1 2 ٦٥ متر مربع ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع
11شاليه٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهبرؤية كاملة للبحر وبسعر حرق جاهز للاستلام وتسهيلاتباي ماونت, العين السخنة, السويس 1 1 ٨١ متر مربع ٤٣٬٢٠٩ جنيه/متر مربع
البيع الأول13شاليه٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليه غرفة نوم ب Fly Garden- متشطب - تقسيط 8 سنواتجي باي, العين السخنة, السويس 1 2 ٦٥ متر مربع ٦٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع
مشروع جديدجاهز5كاي السخنةالسعر عند الإطلاق:٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 10المطور العقاريالسويس,العين السخنة,كاي السخنة1 - 3 غرفة
10شقة٣٬٥١٤٬٠٠٠ جنيهشقة تشطيب كامل بإطلالة بحر كاملةماجادا, العين السخنة, السويس 1 1 ٧٥ متر مربع ٤٦٬٨٥٣ جنيه/متر مربع
10شاليه٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيهاستوديو 73م مفروش للبيع ف المونت جلاله افضل لوكيشنالمونت جلاله, العين السخنة, السويس 1 1 ٧٣ متر مربع ٥١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع
10شاليه٦٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيهاقل من سعر الماركت شاليه 71م بول فيو استلام فوريأزهى, العين السخنة, السويس 1 1 ٧١ متر مربع ٨٥٬٣٥٢ جنيه/متر مربع
البيع الأول19شاليه١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهامتلك شاليه إطلالة مباشرة على البحر والمسبحذا جروف, العين السخنة, السويس 1 1 ١٠٠ متر مربع ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع