بيوت و فلل مفروشة للبيع في ذا مد

12 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا صف اول بحر جاهزة علي السكن وقسط 10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٤٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر مع كابينة، جاهزة للاستلام ومفروشة

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف تاني للبحر تشطيب بالتكيف استلام قريب علي10

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو على البحر بالكامل متشطبه بقسط10سنين

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٦٨٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز على البحر استلام فوري بمقدم5%.

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة علي السكن تشطيب كامل بسعر لقطة علي10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لاجراي فدقية غرفتين بالبول دايركت على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول متشطبه بالكامل فيو مميز للبيع بمقدم5%.

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٦٨٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول متشطبه بالكامل بقسط على 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٦٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6 غرف صف اول على البحر جاهزة على الاستلام

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٥٤ متر مربع

    ٣٧٤٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول على اللاجون متشطبة استلام سنة

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٢٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع