شاليهات مفروشة للبيع في مراسي, صفحة 19

715 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق شاليه 2غرف للبيع في مراسي مارينا

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في المارينا بافضل لوكيشن واقل سعر مراسي

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في مراسي علي المارينا مباشرا

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي جريك – الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق شاليه 2غرف للبيع في مراسي مارينا

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو فيو مباشر علي بول للبيع مراسي مارينا الساحل

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز متشطب بالكامل للبيع فى مراسى - من اعمار

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في مراسي مارينا-سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي ٣ غرف بجنينه خاصه وبرجولا متشطب بالفرش

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مراسي فيردي ١٤٥م ٣غرف فيو لاجون ببسين

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن3 غرف فيو لاجون مباشر للبيع مراسي

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرف للبيع سعر لقطةماريناويست مراسي الساحل

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ب روووف مراسي للبيع شاليه غرفتين ١٢٠م

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مراسي مارينا غرفتين ازورا د تاني تراس ١٣١ م

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع سعر لقطة لاجون مباشر مراسي فيردي

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو غرفه موقع مميز للبيع مراسي فايا الساحل

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف للبيع بالفرش مراسي ليا الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتهاوس 3 غرف فيو حمام سباحه للبيع مراسي الساحل

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى مراسى جريك سيدى عبدالرحمن

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو حمام السباحة للبيع في جريك مراسي

    متصدر

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم بحديقة للبيع في مراسي | فيردي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 170 متر مفروش بالكامل للبيع في مراسي جريك

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف مفروش بالكامل للبيع في مراسي | كاتانيا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل مع تكيفات يطل على حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي مارينا 1 فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع