شاليهات مفروشة للبيع في مراسي, صفحة 21

715 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بلانكا مراسي بفيو لاجوون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٦٣٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا مراسي مفروش بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فوري مفروش مارينا مراسي فيومميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو حمام سباحة للبيع في مراسي ليا

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي مارينا فيوز فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٨٨٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي فيردي فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية ستوديو للبيع بالقرب من المارينا

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه بحديقة خاصة وفيو مباشر على اللاجون

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٠٦٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٤٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع قريب من المارينا والمسبح

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٦٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شاليه مفروش للبيع بڤيو رائع على المسبح

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٩١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن في ليا بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب12ونص مليون هتستلم شاليه مفروش في مراسي مارينا1

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٥٤٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي كاتانيا بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه باقل سعر في مراسي - مفروش بالكامل

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٦٣٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (ريسيل) ف مراسي مارينا اطلالة بحرى مفروش

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز وإطلالة مباشرة على المارينا

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٥٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى فيردي مراسي بفيو حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن بفيو جولف للبيع في مراسي بلانكا

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٨ متر مربع

    ١٧٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فيردي مراسي بأقل من سعر السوق

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٨١ متر مربع

    ١٢١٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي على حمام السباحة ومفروش في كاتانيا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مفروش ع المسبح للبيع في مراسي (جريك)

    El Kateb Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع -فيو حمام سباحة في مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع على حمام السباحة مباشرة

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٨٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 142 م للبيع سي فيو - مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٦٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية بجاردن علي حمام السباحة - مراسي -

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع