شاليهات مفروشة للبيع في مراسي, صفحة 13

713 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بإطلالة على اللاجون وفي موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بموقع مميز في مارينا مراسي

    Allocate Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل - إطلالة على المارينا - مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر -متشطب ومفروش بالكامل - بحري - اكبر مساحة

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٥٥٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي مارينا ريزيدن فيو على البحر

    Properties-Today.com logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالتكيفات للبيع في مراسي مارينا فيوز

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٦٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 175م بحري مباشر على المارينا مع حديقة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم مفروشة للبيع في مراسي بموقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بأقل من سعر السوق في مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع في مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع بموقع مميز في مراسي جريك

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة خاصـــة تسليم فــــــــــوري على بول

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع بمراسي مارينا 2

    Sign Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز مفروش بالكامل للبيع بمراسى مارينا

    Sign Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٨٨٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع جاهز للسكن بمراسى مارينا

    Sign Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٦٤٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا مراسي

    Niche Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٩١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل جاردن كبيرة في مراسي مارينا

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا ويست - مراسي | استوديو مميز في قلب

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمراسي في مرحله ليا متشطب بالفرش و الاجهزه

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه اقل سعر في الماركت مباشر علي حمام السباحة

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 2 غرفة بأقل سعر في مراسي

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٧٩٬٧٥٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي مارينا إعمار مفروشه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٦٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مراسي 4 غرف نوم بمساحه كبيره واقل سعر

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول مارينا يطل على البحر مفروش دور رابع

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٠٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري - فيو علي حمام السباحه - تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع