عقارات 7 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 2

161 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر ريسيل متشطبة بالكامل

    IRTKAZ logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا علي بحر خليج رأس الحكمة مدن الأمارتية

    TREX logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في Naia Bay – رأس الحكمة

    D.Signature logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول على البحر فيلا وان ستوري 7 غرف بالتقسيط

    Apart Real estate logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٥٦٥ متر مربع

    ٣٧١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شالية علي البحر بأقل سعر في سيشيل

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • سيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤١٬٠٦٤٬٦٩٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيزر ايلاند

    3 - 7 غرفة

  • 10

    أي فيلا

    ٢١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا في قطامية كوست, تشطيب كامل, استلام فورى

    Smart Move logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٥٦٥ متر مربع

    ٣٨٢٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (سيدي كرير) 400 م

    RE/MAX Avalon logo image

    القوات الجوية سيدي كرير, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    7

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني فيو للبحر بالكامل تصميم مميز ومختلف

    Apart Real estate logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٦٥٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني رؤية واضحة للبحر تصميم مميز ومحدود

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلالة بنوراميةعلي البحر 7غرف مع مسبح في مراسي باي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • سول

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 7 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تصميم مختلف ومميز صف ثاني للبحر

    Apart Real estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تصميم فاخر ونادر عدد محدود رؤية واضجفيو بحر

    Apart Real estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول فيلا فاخرة مطلة على البحر في مراسي باي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تصميم خاص عدد محدود صف ثاني من البحر

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى بلايا - الساحل الشمالى

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٣٩٩ متر مربع

    ١٥٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • أزار ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,آزار آيلند

    3 - 7 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني رؤية واضحة للبحر تصميم مختلف ومحدود

    Apart Real estate logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فيو بانورما للبحر تصميم مختلف عدد محدود

    Apart Real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٨٣٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تصميم مختلف رؤية واضحة للبحر عدد محدود

    Apart Real estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني رؤية واضحة للبحر تصميم مميز ومحدود

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا صف ثاني من البحر تصميم مختلف ومحدود

    Apart Real estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع فى سي شيل باقل سعر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    5

    ٤٤٩ متر مربع

    ١١٥٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه اول صف استلام فوري للبيع في الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ١٬٠٥٥ متر مربع

    ١٩٧٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند آلون للبيع (Q Bay - العلمين) 658 م

    RE/MAX Avalon logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٦٥٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول من البحر استلام فوري ريسيل جاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فيو لاجون وبحر صف ثالث استلام فورى

    Apart Real estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٤١٠ متر مربع

    ٢٠٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع