شقق 3 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 8

502 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٤٢٬٦٥٥ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٤٢الف، كاش ٦ مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٢٬٦٥٥ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٤٢الف، كاش ٦ مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٢٬٦٥٥ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٤٢الف، كاش ٦ مليون

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بفيو لاجون قسط بأقل سعر في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسقف مرتفع متشطبة لاجون فيو في جون سوديك

    Property  Hills. logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ونس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٨٦٬١٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Master Group
    الساحل الشمالي,العلمين,ونس

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب فيو البحر في سيلفر ساندس اورا

    Property  Hills. logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٥٬٧١٥ جنيه

    امتلك شقه لقطة 158م بأفضل فيو في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٤٬٣٩٥ جنيه

    امتلك شقه مميزة 121م بفيو روعة في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٧٬٦٩٦ جنيه

    شقة 139م لقطه بأقل سعر بالعلمين وبأقل مقدم

    Onyx for real estate logo image

3

    1

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٧٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 202م العلمين الجديدةالحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • ستيلا ريفيرا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,ستيلا ريفيرا

    3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكتر شاليه شايف بحر_بحيره اللاجون 3د للبحر كورنر

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جايا الساحل الشمالي ارضي بحديقه ١١٥متر ٣ غرف

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب + ACs بإطلالة على البحر واللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمد فيو لشقه(230م ) جاهزه للسكن بمقدم مليون400

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم بسعر نادر بحري بالكامل علي اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • تي ريزدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٢٣٬٢٤٨ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Torec Developments
    الساحل الشمالي,العلمين,تي ريزدنس

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٦٤٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٣٢٬١٧٢ جنيه

    شقة 171م لقطة بلوكيشن مميز وفيو راقي في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3غرف استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3غرف استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3غرف استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • ريتال نورث

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Retal Development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,ريتال

    3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3غرف استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3غرف استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه + مكيفات ومطبخ للبيع 5% مقدم في azha

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزه للاستلام بالتقسيط علي 12 سنه

    Tradmark Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة للبيع في أمواجمساحة كبيرة

    Aqarpedia For Resale logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • لندن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    JD holding
    الساحل الشمالي,العلمين,لندن الساحل الشمالي

    3 غرفة