شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 49

7,833 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية صف اول بأقل سعر فىTHE MED على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٢٨٠٬٨٥٠ جنيه

    شاليه في ساوث ميد باطلاله مباشره علي اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٠٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم يطل على البحر للبيع في الساحل .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر الاطلاق في ازها رأس الحكمة مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٤ متر مربع

    ١١٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية متشطب بتكيفات على البحر واللاجون5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٦٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية على البحر بأقل سعر متشطب بتكيفات مقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك على البحر بأقل سعر وقسط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن في هاسيندا ويست \ كود الوحدة :SA0966

    Dk REAL ESTATE logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٤٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في قلب الساحل الشمالي بموقع مميز في كريت

    Empire real estate and investment logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو البحر في زويا سيدي عبد الرحمن

    Property  Hills. logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جايا شاليه للبيع دور ارضي كامل التشطيب غرفتين

    Triple S Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه ع البحر بأقل مقدم واقرب استلام.

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده -امتلك شاليه 2 غرفه ع البحر بأقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه 2 غرفه ع البحر بافضل لوكيشن .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكييفات بكمبوند المصيف بجانب فوكا

    Property Hills VIP logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز على البحيرة للبيع استلام قريب دايركشن

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه موقع متميز بإطلالة على بحيرة مارباي

    Egypt Best Properties logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر في كون، جاهز بالكامل استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٩٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٣٥٬٥٧٥ جنيه

    شاليه بموقع مميز للبيع في lyv بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في بلانكا مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مفتوح للبيع في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٤٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووفSEA VIEWباقل سعرمتشطب اقرب استلام بخصم

    Impact Investments logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٨٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (مارسيليا بيتش 5) 95 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١١١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليست مجرد شقة، بل حياة متكاملة داخل كمبوند

    Feeds logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع