شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 47

7,833 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري باقل سعر فيو مميز بمقدم واقساط!

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يري بحر ولاجون بمقدم 5% وقسط 10 سنين خصم 30%

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان شاليهك 2نوم على البحر بالساحل الشمالي.

    Roots Real Estate logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري للبيع بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه دور أول للبيع بالفرش والأجهزة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في مرحله مميزه

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو لاجون للبيع في مارينا فيوز مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٤٦٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا فرونت مراسي بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٠٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٢٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا فرونت مراسي على اللاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فاخر للبيع في مارينا فيوز مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٨٠٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٥٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (دايركشن وايت) 120م

    RE/MAX Avalon logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    كوندو شاليه للبيع موقع متميز في قطاميه كوست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠١٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش بالكامل للبيع في ألماظة باي

    Gold Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مارينا 2 مراسي فيو حمام سباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٣٤٧٬٣٠٩ جنيه

    شاليه للبيع دور اول فيو لاجون متشطب و غرفه ناني

    Triple S Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم بإطلالة بحر كاملة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٦٧٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (Q Bay - العلمين) 115 م

    RE/MAX Avalon logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز قريب من الشاطئ بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين ريسيل مطل على اللاجون _ استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع دايركت على اللاجون استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع بإطلاله على اللاجون بأفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع على بعُد خطوات من البحر قسط يصل 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٣١٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فندقية مطلة على بحر باقساط تصل حتى 8سنين

    Apart Real estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٩٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط تصل حتى 8 سنين واقل مقدم لشقة متشطبة(الساحل)

    Apart Real estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (هايد بارك - سي شور) 101 م

    RE/MAX Avalon logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٥٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع