منازل مزدوجة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 37

1,006 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في بيراميدز ووك بأفضل سعر

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 5 غرف سولايا على الصحراوى فيو مميز

    Abrag 2 logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 185م للبيع كمبوند نيوم اكتوبر 4/3 تشطيب

    Abrag 2 logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند سولايا لوكيشن مميز جدا

    Abrag 2 logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٠٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    twin house for Sale in O West ready to move

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر لقطة للبيع في كمبوند نيوم اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر استلام فوري مونتن فيو اكتوبر

    Key Point for real estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٨٣٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر كورنر للبيع في باتيو لا فيستا

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس في ذا كراون بالم هيلز

    Niche Investments logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالمطبخ والتكيفات كمبوند الباتيو 6

    Abrag Real Estate logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع – أمام أركان مول – الشيخ زايد

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر توين هاوس 377م نصف تشطيب بموقع متميز جدا

    Value For Real Estate logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٧ متر مربع

    ٦١٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في ذا كراون بالم هيلز اكتوبر

    Niche Investments logo image

6

    7

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع – ذا كراون بسعر أقل من السوق

    Niche Investments logo image

6

    7

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز جدًا للبيع – ذا كراون

    Niche Investments logo image

5

    6

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس فاخر في الشيخ زايد علي محور 26 ي

    Property Hills Star logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس| بالم هيلز – جولف إكستنشن| جاهز للاستلام

    Beltone logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 375 م فاخر بموقع استثنائي-سوان ليك ويست

    Property Hills... logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    منزل مزدوج

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 375 م فاخر بموقع استثنائي-سوان ليك ويست

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 375 م فاخر بموقع استثنائي-سوان ليك ويست

    Property Hills... logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 375 م فاخر بموقع استثنائي-سوان ليك ويست

    Property Hills... logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 375 م فاخر بموقع استثنائي-سوان ليك ويست

    Property Hills... logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١١٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا كبيرة فيو حمام سباحة استلام فورى ,قسط

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٣٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مع تشطيب راقي كامل وجاردن خاص بسعر مميز

    CBE New Homes logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٨٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز كامل التشطيب و اقل من سعر السوق

    Byout Misr Property Consultancy logo image

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع