منازل مزدوجة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 35

1,006 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر في كمباوند فيرست هايتس

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر في كمباوند بالم فيلا

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر في كمباوند بالم فيلا

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر في كمباوند الشروق التوسعات الشرقية

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٢٩٧٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بأميز موقع بكمبوند كليوباترا سكوير

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٣ متر مربع

    ٤٨٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في نيو جيزه بأقل سعر

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في نيو جيزه بأقل سعر

    The Way logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 6 غرف بيع نصف تشطيب كمبوند ريوس 6 أكتوبر

    Abrag 2 logo image

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٧٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    أقرب توين فيلا 240م RTM للمتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع في كمبوند نيوم اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز - استلام فورى - فيو لاند سكيب .....

    Gate real estate marketing logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 5 غرف للبيع سولايا انرشيا امام نيو جيزة

    Abrag 2 logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بلوكيشن مميز جدا كمبوند ريوس

    Abrag 2 logo image

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم30% فيلا كبيرة261م+جاردن 178م بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٢٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ٢٩٧م كومباوند جراند هايتس تشطيب كامل

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٥٠٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس | للبيع | قرية النسائم

    ERA Real Estate Egypt logo image

    النسايم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٥٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلم فوري توين فيلا بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٣ متر مربع

    ١٥٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت توين فيلا 254م بأميز موقع وفيو بـSwan Lake

    Property Hills Star logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا 208م استلام فورى بهايد بارك بتكملة اقساط

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٦٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تاني صف من الجولف و يري الجولف موقع مميز

    SG Real Estate logo image

4

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس في نيو جيزة جاهز للأستلام

    Apart Real estate logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ٢٥٠م استلام٢٠٢٧ ٣ غرف في اويست للبيعWHYT

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري مباشر علي محور 26 يوليو

    Property Hills Star logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٣٤٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدا علي الاهرامات توين هاوس في نيو جيزه

    SG Real Estate logo image

4

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع 265م بأميز موقع وأقل سعر بكيفا

    Property Hills Star logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع