منازل مزدوجة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 34

1,006 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع ف GOLDCLIFF نيو جيزة اقل سعر

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٥٢٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس موقع مميز بكمبوند الريم ريزيدنس

    Guides Real Estate logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر كاش 16مليون أومقدم 4مليون الشيخ زايد 10س

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا توين هاوس 304م قرية بأكتوبر

    sherwoods property logo image

    مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٦١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف كمبوند سولايا في مدينة 6 اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 408م في كمبوند سوليا إنرشيا

    Abrag 2 logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع بجوار بالم هيلز في كمبوند راقي

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري في نيوم باقل سعر في الماركت

    Vira Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند سولايا فيو مميز جدا

    Abrag 2 logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فورى في سوان ليك ويست باقساط

    The Way logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا251م بجوار بالم هيلز استلام فوري +تكمله اقساط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٢٧٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا251م بجوار بالم هيلز استلام فوري +تكمله اقساط

    Property Hills... logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٢٧٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع – بالم هيلز جولف إكستنشن

    Houses and More For Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 400م استلام فوري في الشيخ زايد

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin house semi finished prime location

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لتوين فيلا للبيع بأفضل فيو بنيوجيزة

    Property Hills Star logo image

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب جاهز للمعاينة بقلب اكتوبر

    Property Hills Star logo image

5

    5

    ٣٨٣ متر مربع

    ٧٣٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في كمبوند ريوس لوكيشن مميز

    Abrag 2 logo image

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في كمبوند رايوس استلام فوري

    Abrag 2 logo image

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطههه باقل مقدم و اعلى مطور برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٥٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر في كمباوند الشروق التوسعات الشرقية

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع – أمام أركان مول – الشيخ زايد

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز متشطب علي اللاند سكيب باكتوبر

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند - ليك دريم - 6 اكتوبر مساحه 424

    Guides Real Estate logo image

    كمبوند ليك دريم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع توين بكمبوند لافيدا البستان

    لافيدا البستان, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٤٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع