بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 52

1,564 عقارات أخرى
  • 21

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في New Giza – موقع مميز جدًا صف أول جول

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جولف فيوز، صف أول

    Flip logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في New Giza – موقع مميز جدًا صف أول جول

    Flip logo image

6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك فورا بمقدم 3مليون 26,380,000 قسط 7سنين

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١١٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن فيو رائع بحديقة خاصه الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بموقع مميز جدًا في New Giza

    Flip logo image

4

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بجوار بالم هيلز ب3مليون مقدم او كاش16

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا في The Crown

    Flip logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في New Giza – موقع مميز جدًا

    Flip logo image

4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في موقع مميز جدًا في نيو جيز

    Flip logo image

5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا كورنر فاخرة بموقع مميز في الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول جولف في جولف فيو | أفضل سعر |

    Egypt Best Properties logo image

4

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في الصف الأول من الجولف مع إطلال

    Flip logo image

6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالتقسيط المريح فيو الاهرامات

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٩٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في بيراميدز هايتس

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جولف فيوز، صف أول

    Flip logo image

7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٠٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز جدًا للبيع في آيفوري هيلز

    Flip logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك فورا بمقدم 3مليون 26,380,000 قسط 7سنين

    Property Hills... logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١١٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز جدًا للبيع في آيفوري هيل

    Flip logo image

4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على الجولف مع بدروم في ديستريكت ون

    Flip logo image

6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندالون متشطبه في كمبوند جولف السليمانيه

    Vida Solutions logo image

5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ذا كراون بسعر أقل من السوق

    Flip logo image

7

    7+

    ٧٢٦ متر مربع

    ٦٠٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن فيلا في جولز اكتوبر امام نيو جيزة

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتصميم مميز للبيع في آيفوري هيل ١٢٠٠ متر

    Flip logo image

5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بحمام سباحة علي وصلة دهشور - قسط ع10س

5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع