بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 53

1,564 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن مقدم 300ألف اوكاش17.930.000

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب جولز بجانب نيو جيزة بأقل سعر بالسوق 326م

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تايب2 كورنر 406 م للبيع في ذا كراون بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

4

    6

    ٤٠٦ متر مربع

    ٥٤٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥ غرف نوم في السليمانية

    Maskan Consultancy logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا للبيع في كينجز رينج – نيو جيز

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالمرحله الخامسه ١٠٠٠ م زوون(A) موقع من

    Golden Star Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٥٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ذا كراون

    Flip logo image

7

    7+

    ٥٦٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل مقدم في السوق - ذا كراون بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

4

    5

    ٢١١ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة رائعة في آيفي نيو جيزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمقدم1.3Mف بالم هيلز وقسط مريح جدا

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٥٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا للبيع في كينجز رينج

    Flip logo image

4

    6

    ١٬٠١٠ متر مربع

    ١٤٨٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    *فيلا بموقع متميز مع حمام سباحة للبيع في ديستريكت

    Flip logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ذا كراون – بالم هيلز

    Flip logo image

4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Type M فيلا للبيع جاهزة للاستلام ذا كراون

    Home Select for real estate logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع - تشطيب فاخر جاهزة للسكن

    Crafters Real Estate logo image

5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا متشطبه بالفرش لوكيشن مميز باقل سعر

    The Way logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق، تصميم خاص، إطلالة على البحيرة

    Flip logo image

5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 656م للبيع علي اكبر لاجون- ذا كراون بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

5

    7

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمقدم1.3Mف بالم هيلز وقسط مريح جدا

5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٥٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع بأقل سعر في نيو جيزة

    The Way logo image

6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب جولز بجانب نيو جيزة بأقل سعر بالسوق 326م

4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٥٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز للبيع 365م تايب Dذا كراون بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

4

    6

    ٣٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    *فيلا بموقع متميز مع حمام سباحة للبيع في أيڤوري هي

    Flip logo image

5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع بأقل سعر في نيو جيزة

    The Way logo image

6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جولف مستقلة للبيع في جولف فيوز

    Flip logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٠١٨ متر مربع

    ١٤٧٬٣٤٧ جنيه/متر مربع