بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 56

1,564 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لفيلا 330م متشطبة بالكامل وبموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بأقل سعر اجمالى ف نيو جيزة

    The Way logo image

6

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٧٧١٬٧٠٠ جنيه

    فيلا 212م كاملة التشطيب بأقل سعر Palm Hilllsتقسيط

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٣٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على مساحة فدان ف الريف الأوربي تشطيب فنادق

    Guides Real Estate logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقله متشطبه لوكيشن مميز باقل سعر

    The Way logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٢٠٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصلة في كمبوند جولز انرشيا فيو مميز

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٦ متر مربع

    ٧٠٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬١٣٤٬٩٥٢ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة بجوار نادي الجزيرة | تقسيط 10س

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٩٬٧٧١٬٧٠٠ جنيه

    فيلا 212م كامله التشطيب-بالم هيلز باقل سعر وبتقسيط

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٣٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

3

    3

    ٥٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف + بحيرة في نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم فيلا استلام فوري بالتقسيط بجوار نيو جيزة

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬١٣٤٬٩٥٢ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه بجوار نادي الجزيره بتقسيط 10س

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬١١٨٬٦٠٠ جنيه

    فيلا450م بجوار نيو جيزه بمقدم1.9مليون او كاش 25

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة جولز 346م ارض 490 جوار بالم هيلز

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٤٦ متر مربع

    ٧٠٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا فخمة جاهزة للمعاينه علي اللاند سكيب

    Property Hills Star logo image

6

    5

    ٦٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر 355م بحمام سباحه بالتقسيط 7س

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر 355م بحمام سباحه بالتقسيط 7س

    property hills Elite logo image

5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمة للبيع بالتقسيط بلوكيشن مميز

    Property Hills Star logo image

4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ١١١٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تطل علي بحيرة ف ذا كراون فورى باقساط

    The Way logo image

5

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله - استلام فورى - علي لاند سكيب كبيره...

    Gate real estate marketing logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٧٧ متر مربع

    ٦١٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬١٣٤٬٩٥٢ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه بجوار نادي الجزيره بتقسيط 10س

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف ivory نيو جيزة لوكيشن مميز

    The Way logo image

5

    5

    ٩٧٧ متر مربع

    ١٠٢٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمة بلوكيشن مميز علي اللاند سكيب للبيع

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف استلام فورى ف نيو جيزة اقل سعر

    The Way logo image

4

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع